AkwareleLOVE. A live demo Szczepan Urbanowicz Watercolours

28.05 Wt 18:00

Miejsce:

Biuro Wystaw Artystycznych

ul. Siennieńska 54
27-400 Ostrowiec Św.

BWA Ostrowiec zaprasza wyjątkowe i niepowtarzalne wydarzenie. Szczepan Urbanowicz to pochodzący z Ostrowca Świętokrzyskiego, a mieszkający w Australii uznany architekt. Podczas wizyty w rodzinnym mieście Urbanowicz zaprosi nas do swojego artystycznego świata, żeby podzielić się pasją i miłością do akwareli. Spotkanie będzie jedyną okazją do poznania warsztatu artysty, pełnego wrażliwości i delikatności, podczas akwarelowego pokazu ilustrowania na żywo.

Wtorek, 28.05.2024, godz. 18.00
Wstęp bezpłatny

,,Jestem architektem. Postrzegam otaczający mnie świat na swój własny, niepowtarzalny sposób. Moje akwarele pozwalają mi uchwycić i tworzyć wizualne reprezentacje przestrzeni i miejsc, które przywołują coś więcej niż rzeczywistość fizyczną. Wizualny gobelin, z którym mam do czynienia za każdym razem, gdy wyglądam przez okno, idę na spacer, a nawet podróżuję do odległych krain, jest przytłaczający.
W każdym ciepłym promieniu słońca, w każdym chłodnym, głębokim cieniu i połyskującym odbiciu nad wodą widzę akwarelę. Jestem podekscytowany zmianą światła przez cały dzień, ponieważ te chwile dają mi klucz do uchwycenia zawsze iluzorycznych cech nastroju i atmosfery.”
Szczepan Urbanowicz
https://pl.szczepanurbanowiczartist.com/

poprzednie następne
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki czytaj więcej