ANDRZEJ KOSIKOWSKI

Wernisaż wystawy

02.06 Pt 18:00

Miejsce:

Miejskie Centrum Kultury

ul. Siennieńska 54
27-400 Ostrowiec Św.

Zapraszamy Państwa na wernisaż wystawy Andrzeja Kosikowskiego pt. CEMENTOWNIA REJOWIEC WYGRAŁA Z CZASEM, PRZEGRAŁA Z LUDŹMI, który odbędzie się w piątek 2 czerwca 2023 r. o godz. 18.00 w Galerii Fotografii w Ostrowieckim Browarze Kultury.

Andrzej Kosikowski, urodzony w Kraśniku, inżynier informatyk od lat mieszkający w Ostrowcu Świętokrzyskim. Fotografuje od lat. Szkoła podstawowa, liceum i studia – od fotografii analogowej po cyfrową obecnie. Od 2011 roku członek Fotoklubu „Galeria” Miejskiego Centrum Kultury w Ostrowcu Świętokrzyskim. Preferuje fotografię czarno-białą – ona bardziej wydobywa emocje oraz pozwala podkreślić dramaturgię obrazu. Wymusza większą kreatywność. Fotografia industrialna pozwala pokazać piękno dnia codziennego, mozołu ale i przemijania. Autor stara się pokazać i uwiecznić miejsca, ślady pozostawione przez dziadków, rodziców które bezpowrotnie odchodzą w przeszłość i ochronić je od zapomnienia.Dorobek artystyczny to druga już wystawa autorska, 40 zbiorowych oraz wiele nagród. Członek Związku Polskich Artystów Fotografików od 2019 roku.

Wstęp wolny.

poprzednie następne
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki czytaj więcej