„Bądź zdrowej myśli”

warsztaty

19.03 So 13:00

Miejsce:

Biuro Wystaw Artystycznych

ul. Siennieńska 54
27-400 Ostrowiec Św.

„Bądź zdrowej myśli, czyli jak radzić sobie z negatywnymi myślami”

„Bądź zdrowej myśli” to tytuł warsztatu, który odbędzie się w ostrowieckim Biurze Wystaw Artystycznych już w najbliższą sobotę, 19 marca o godz. 13.00. Spotkanie potrwa około trzy i pół godziny i poprowadzi je doświadczona trenerka Agnieszka Basa.

Celem szkolenia jest przekazanie ostrowczanom wiedzy na temat  podstawowych technik radzenia sobie ze stresem i działania w sytuacjach kryzysowych. Uczestnicy poznają metodę RTZ (Racjonalna Terapia Zachowania) oraz kilka innych technik postępowania z negatywnymi myślami i emocjami.

– Biuro Wystaw Artystycznych to doskonałe miejsce do różnych działań oraz integracji mieszkańców. Na co dzień uczymy rozumienia sztuki współczesnej oraz wrażliwości. Jednak dynamika ostatnich wydarzeń wymaga naszego zaangażowania również w innych obszarach. Stąd pomysł na organizację warsztatu pokazującego sposoby i metody radzenia sobie ze stresem – mówi dyrektor BWA Justyna Łada. – Sytuacja jest trudna i każdy dzień przynosi obecnie niepewność, z którą nie wszyscy potrafią sobie poradzić. Dlatego zapraszamy do BWA na spotkanie z Agnieszką Basą.

Udział w warsztacie jest bezpłatny, a ilość miejsc ograniczona (20 osób). Czas trwania: 3,5 h.

Zapisy przyjmowane są pod numerem telefonu: 41 263 20 48

poprzednie następne
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki czytaj więcej