JAZZ Beatles

Imienowski Jazz Set

20.03 Pn 19:00

Miejsce:

Miejskie Centrum Kultury

ul. Siennieńska 54
27-400 Ostrowiec Św.

Bilety:

20 marca 2023 o godzinie 19.00 w sali kina Etiuda powrócimy do największych hitów The Beatles. Zespół Imienowski Jazz Set przedstawi nam cały przekrój utworów skomponowanych przez członków tej legendarnej grupy: Can’t Buy Me Love, Hey Jude, Get Back, Let It Be, Michelle, Yesterday, Come Together i wiele innych znanych przebojów. Tworząc i grając własne piosenki, zamiast polegać na profesjonalnych kompozytorach i muzykach sesyjnych, The Beatles zrewolucjonizowali muzykę pop i rock na początku lat 60-tych. Choć ich czas w świetle reflektorów był zbyt krótki – będąc na szczycie, rozwiązali się w 1970 roku – John Lennon, Paul McCartney, George Harrison i Ringo Starr zapoczątkowali nową erę muzyki.

THE BEATLES zainspirowali wielu muzyków jazzowych. Ten koncert będzie poświęcony twórczości legendarnych Beatlesów. Utwory z różnych płyt zostaną zaprezentowane w zupełnie innej, niecodziennej, a czasem nieoczekiwanej perspektywie, w jazzowej interpretacji.

Bilety na wydarzenie w cenie 40 i 50 zł do nabycia w kasie kina Etiuda od 14.03.2023r.
Rezerwacje pod nr tel. 41 247 64 19 (ważne do 16.03.2023)

poprzednie następne
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki czytaj więcej