NAUKA DLA CIEBIE W DOMU

03.06 So 09:00

Miejsce:

Ostrowiecki Browar Kultury

Jesteś rodzicem, opiekunem, pedagogiem, edukatorem?

Chcesz pogłębić swoją wiedzę na temat mądrego towarzyszenia dzieciom podczas eksperymentowania, a także dowiedzieć się jak rozbudzić ciekawość swoich dzieci oraz wzmocnić w nich pozytywne dowartościowanie? 

Zapraszamy do udziału w bezpłatnych warsztatach dla dorosłych NAUKA DLA CIEBIE W DOMU, które zostaną poprowadzone przez edukatorów z CENTRUM NAUKI KOPERNIK.

Warsztaty odbędą się w 3 czerwca 2023 r. w Ostrowieckim Browarze Kultury w Strefie Aktywności Społecznej w godzinach 9.00-12.30 oraz 13.00-16.30.
Zapisy w recepcji Ostrowieckiego Browaru Kultury pod nr telefonu 41 247 64 19 od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-15.00.

Uwaga!

Na warsztaty zapraszamy osoby dorosłe. Każdy reprezentant rodziny (rodzic bądź opiekun dzieci uczęszczających do szkół podstawowych lub uczących się w trybie nauczania domowego na poziomie szkoły podstawowej), pedagog, edukator otrzyma zestaw do samodzielnego eksperymentowania z dziećmi w domu.

poprzednie następne
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki czytaj więcej