Teatralny pokaz powarsztatowy

BrowArt 2022

18.09 Nd 18:00

Miejsce:

Miejskie Centrum Kultury

ul. Siennieńska 54
27-400 Ostrowiec Św.

„Rzeka marzeń” to tytuł pokazu, który będzie przygotowany podczas 3-dniowych warsztatów teatralno-wokalnych z Mariuszem Tarnożkiem z Teatru Ecce Homo.

Podczas warsztatów uczestnicy pracują pod okiem prowadzącego nad ruchem scenicznym, emisją głosu, śpiewem. Pokaz odbędzie się 18 września 2022 o godzinie 18.00 na sali wielofunkcyjnej OBK.
Wstęp wolny

Mariusz Tarnożek – aktor, wokalista, śpiewak ludowy. Absolwent Akademii Praktyk Teatralnych w Gardzienicach. Wykonawca pieśni archaicznych bazujących na technice śpiewu głosem białym. Mariusz Tarnozek jest „Zasłużonym dla miasta Mława”, gdzie od 10 lat reżyseruje rekonstrukcje nalotu bombowego na Mławą z 1939 roku. Współpracuje z wieloma instytucjami w kraju i za granicą m.in. z Muzeum Polskim w Ameryce w Chicago, Teatrem Stella Polaris w Norwegii, Regionalnym Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie, Teatrem Ecce Homo z Kielc.

poprzednie następne
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki czytaj więcej