Tomasz Grzyb „ŚWIATŁO W PRZESTRZENI CIENIA”

17.11 Pt 18:00

Miejsce:

Miejskie Centrum Kultury

ul. Siennieńska 54
27-400 Ostrowiec Św.

Tomasz Grzyb – radomianin z urodzenia i zamieszkania. Od 2012 roku członek Związku Polskich Artystów Fotografików (ZPAF). Zdobywca wielu nagród i wyróżnień m.in.: IPA International Photography Awards (USA), MIFA Moscow International Foto Awards (Rosja), PX3 Prix de la Photographie Paris (Francja), Monochrome Photography Awards (Anglia), Black & White Spider Awards (USA), Internationa Color Awards (USA) oraz Turcji, Indiach, Egipcie, Omanie, Serbii, Macedonii, Czechach, Bośni i Hercegowinie, Danii i w Polsce. Autor kilku wystaw indywidualnych pokazywanych w wielu miejscach w Polsce. Świadomie i podświadomie poszukuje w świecie ukrytego porządku, geometrii i harmonii, niezależnie czy to fotografia krajobrazowa, architektura czy reportaż. W swojej twórczości stara się nie pokazywać świata takiego jaki jest , ale taki – jakim chciałby go widzieć. Stosuje różne techniki, aby uzyskać oczekiwany przez niego rezultat, np.: fotografię czarnobiałą, fotografię otworkową i rejestrację promieni podczerwonych i ultrafioletu, analogowy średni i duży format. W swoje pracy twórczej kieruje się złotą myślą Roberta Bressona „Fotografując staraj się pokazać to czego bez ciebie, nikt inny by nie zobaczył”.

Wernisaż wystawy odbędzie się 17 listopada 2023 r. o godz. 18.00 w Galerii Fotografii MCK (wejście od ul. A. Wardyńskiego).
Wstęp wolny.

poprzednie następne
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki czytaj więcej