WARSZTATY MAŁY ARCHITEKT

05.08 Pt 10:00

Miejsce:

Biuro Wystaw Artystycznych

ul. Siennieńska 54
27-400 Ostrowiec Św.

W cyklu kilku spotkań będziemy się przyglądać budynkom, ich cechom oraz przeznaczeniu. Zajrzymy także do ich wnętrza. Zgłębimy zagadnienia związane z funkcją pomieszczeń i właściwym ich rozmieszczeniem. Będziemy obserwować, planować, rysować.

Warsztaty będą prowadzone w oparciu o książki: „Mały Architekt. Przybornik do oglądania miasta”, “Neufert. Podręcznik projektowania architektoniczno – budowlanego” oraz własny program przygotowany przez Biuro Wystaw Artystycznych.

Warsztaty przeznaczone dla dzieci w wieku 7+.

III EDYCJA 1  – 5 sierpnia 2022 roku (poniedziałek – piątek), godz. 10.00

IV EDYCJA: 16  – 20 sierpnia 2022 roku (wtorek – sobota),
godz. 10.00

Czas trwania zajęć: około 1h.

Miejsce: sale BWA Ostrowiec, ul. Siennieńska 54

Zajęcia są bezpłatne. Ilość miejsc ograniczona. Obowiązują zapisy pod nr tel.: 41 263 20 48

Udział w wydarzeniach jest równoznaczny ze zgodą na wykorzystanie wizerunku oraz zgodą na wykorzystanie zdjęć prac wykonanych podczas warsztatów, na stronie internetowej Biura Wystaw Artystycznych w Ostrowcu Św., profilach internetowych zarządzanych przez BWA oraz w mediach, w celu informacji i promocji BWA.

poprzednie następne
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki czytaj więcej