WARSZTATY RODZINNE, CZYLI SPOTKAJMY SIĘ W NIEDZIELĘ W BWA Wiosna, ach to My!

26.03 Nd 11:00

Miejsce:

Biuro Wystaw Artystycznych

ul. Siennieńska 54
27-400 Ostrowiec Św.

Już w najbliższą niedzielę 26 marca o godz. 11.00, w Biurze Wystaw Artystycznych odbędą się  warsztaty rodzinne. Tematem spotkania będzie długo wyczekiwana wiosna! Zespół BWA Ostrowiec zaprasza do udziału w zajęciach, prowadzonych w artystycznej przestrzeni galerii, dzieci wraz z opiekunami – rodzicami dziadkami lub rodzeństwem.

– Podczas najbliższych warsztatów, wspólnie będziemy celebrować nadejście nowej pory roku, a wraz z nią słońca i budzącej się do życia przyrody. W trakcie spotkania wykonamy dwie prace artystyczne. Pierwszą –nasi uczestnicy zabiorą do domu, aby nadać wiosennego charakteru swoim mieszkaniom. Drugie działanie będzie grupowe. Razem, z ekologicznych materiałów, stworzymy niezwykłe dekoracje, które staną się częścią kreatywnego podwórka BWA – mówi dyrektorka BWA Ostrowiec Justyna Łada. – Gwarantujemy przyjazną, serdeczną i kreatywnej atmosferę. Jestem przekonana, że będzie pięknie i wiosennie!

Na warsztaty obowiązują zapisy pod numerem telefonu+48 412632048.

Koszt udziału w warsztatach to 15 zł od dziecka.

poprzednie następne
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki czytaj więcej