WIELKANOCNY RYNECZEK – KONKURS NA NAJPIĘKNIEJSZĄ PALMĘ

24.03 Nd 14:30

Miejsce:

Miejskie Centrum Kultury

ul. Siennieńska 54
27-400 Ostrowiec Św.

Zapraszamy serdecznie do udziału w konkursie na NAJPIĘKNIEJSZĄ PALMĘ WIELKANOCNĄ, którego finał odbędzie się 24 marca podczas Wielkanocnego Ryneczku.

Palma wielkanocna przeznaczona na konkurs powinna być wykonana z materiałów tradycyjnych: papier, bibuła, bazie, gałązki wierzbowe, suszone kwiaty, borowina, trawy, zioła itp. Niedopuszczalne są sztuczne kwiaty i elementy plastikowe.
Prace oceniane będą w kategoriach:
– dzieci (3 – 6 lat)
– dzieci (7 – 13 lat)
– młodzież (14 – 18 lat)
– dorośli (powyżej 18 lat)
– kategoria rodzinna
Konkurs zostanie rozstrzygnięty drugiego dnia imprezy w następujący sposób:
– prace konkursowe będą przyjmowane w dniu 24 marca w godzinach 11.00 – 13.00 w namiocie Miejskiego Centrum Kultury ustawionym obok sceny na Rynku (do każdej pracy powinna być dołączona Karta zgłoszenia uczestnika, stanowiąca załącznik do regulaminu konkursu)
o godzinie 14.30 Jury oceniające estetykę, samodzielność wykonania (odnosząc się do kategorii) oraz walory artystyczne ogłosi wyniki oraz wręczy nagrody zaproszonym na scenę Laureatom.

Ewentualne pytania prosimy kierować na adres impresariat@mck.ostrowiec.pl lub nr tel. 781 80 40 70.

poprzednie następne
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki czytaj więcej