WIELOWYMIAROWE WTORKI, CZYLI ZAMIESZANIE WOKÓŁ WYSTAWY

16.08 Wt 12:30

Miejsce:

Biuro Wystaw Artystycznych

ul. Siennieńska 54
27-400 Ostrowiec Św.

Bilety:

W sierpniowe wtorki przyjrzymy się aktualnym wystawom w przestrzeni naszej galerii.

W poszukiwaniu natchnienia oraz twórczych inspiracji zwiedzimy ekspozycje ,,7 x Toborowicz”, czyli artystycznego zbioru wielopokoleniowej rodziny oraz ,,Malarstwo / rzeźba / szkło” Marzeny Wilk – artystki, której głównym narzędziem wyrazu jest szkło.

16 sierpnia

Grupa 2, godz. 12.30 – warsztaty: Zainspiruj się wystawą i zrób torbę w BWA. Na warsztatach przyjrzymy się symbolom i znakom towarzyszącym aktualnej wystawie, które naniesiemy na płócienne, ekologiczne torby.

Miejsce: sale BWA Ostrowiec, ul. Siennieńska 54

Udział w zajęciach jest płatny: 10 zł od osoby. Ilość miejsc ograniczona. Obowiązują zapisy pod nr tel.: 41 263 20 48

Udział w wydarzeniach jest równoznaczny ze zgodą na wykorzystanie wizerunku oraz zgodą na wykorzystanie zdjęć prac wykonanych podczas warsztatów, na stronie internetowej Biura Wystaw Artystycznych w Ostrowcu Św., profilach internetowych zarządzanych przez BWA oraz w mediach, w celu informacji i promocji BWA.

poprzednie następne
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki czytaj więcej