BLIZNA – PATRYK SALAMON

BrowArt 2022

16.09 Pt 19:30

Miejsce:

Miejskie Centrum Kultury

ul. Siennieńska 54
27-400 Ostrowiec Św.

Patryk Salamon to dziewiętnastoletni artysta z Ostrowca Świętokrzyskiego. W tym roku został absolwentem ostrowieckiego Chreptowicza, ale co najważniejsze dostał się na wymarzone studia na ASP w Warszawie. Na co dzień Patryk dąży do poszukiwania, poprzez sztukę, zmian w strukturach mentalnych społeczeństwa. Swoje umiejętności plastyczne kształcił pod okiem dr Oliwii Hildebrandt z Kielc oraz Marcina Jedlikowskiego z Ogniska Pracy Pozaszkonej w Ostrowcu Świętokrzyskim. 

Muzyczna strona Patryka została odkryta w Miejskim Centrum Kultury, gdzie kontynuował naukę na zajęciach pani Ewy Goworowskiej. Dodatkowo, poznawał swój instrument wokalny oraz rozwijał świadomość ciała na lekcjach pani Martyny Puszki-Maziarz w Opatowie. Teraz nadszedł czas, kiedy Patryk może połączyć wszystkie swoje artystyczne sfery i pokazać się światu. Z twórczością wychodzi naprzeciw swojemu miastu i proponuje niepowtarzalne wydarzenie. 

„Cześć! Jeżeli to czytasz i dotrwałaś/eś do tego momentu, to po pierwsze podziwiam, a po drugie chciałbym Cię serdecznie zaprosić na moje wydarzenie artystyczne. Mogę zagwarantować moją prawdę i oddać Ci tego wieczoru całą swoją energię. Będę zaszczycony jeżeli się pojawisz! Stwórzmy wspólnie piękne wspomnienie❤️ Pozdrawiam serdecznie” Patryk.

16 września 2022 r.

wernisaż – godz. 19.30

foyer Kina Etiuda

koncert – godz. 20.00

sala wielofunkcyjna OBK

Wstęp wolny.

poprzednie następne
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki czytaj więcej