LET’S TALK ABOUT ART…

24.11 Cz 18:00

Miejsce:

Biuro Wystaw Artystycznych

ul. Siennieńska 54
27-400 Ostrowiec Św.

7 edycja warsztatów językowych LET’S TALK ABOUT ART!

Kolejne spotkanie dla osób, które w przyjaznych wnętrzach BWA Ostrowiec chcą rozwijać swoje umiejętności językowe, a zarazem odkrywać i poznawać współczesną sztukę oraz sposób komunikacji proponowany przez artystów. Tym razem będziemy rozmawiać o znaczeniu sztuki i artystów we współczesnym świecie, kolorów, ich energii i wzajemnego oddziaływania, a także roli artysty i wagi prawa autorskiego. Spotkanie poprowadzą wspólnie dyrektorka BWA Justyna Łada oraz Marta Dobrowolska – Wesołowska – na co dzień dyrektorka PSP NR 5, ale także założycielka i koordynatorka.

Inspirując się aktualnymi wystawami „Przestrzeń Barw” Anny Wolskiej oraz „Copyright Justyna Grodecka” będziemy szukali odpowiedzi na wiele aktualnych pytań. Jeśli chodzi o sztukę naszą uwagę skierujemy po raz kolejny na zagadnienie abstrakcji, zastanowimy się, czy sztuka jest wolna od inspiracji, cytatów i zapożyczeń, ale także jaka jest rola graffiti i streetartu. Natomiast wchodząc w sferę społeczną porozmawiamy o poszanowaniu praw autorskich.

Warsztaty są bezpłatne i nie ma ograniczeń wiekowych.

Zapraszamy serdecznie 24 listopada 2022 roku na godzinę 18.00 🙂

poprzednie następne
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki czytaj więcej