MALWINA MASTERNAK & STUDIO WOKALNE PANDORA

Koncert

05.08 So 20:00

Miejsce:

Miejskie Centrum Kultury

ul. Siennieńska 54
27-400 Ostrowiec Św.

Miejskie Centrum Kultury zaprasza na niezapomniany wieczór pełen muzyki i magii dźwięków! Nasza utalentowana artystka, Malwina, razem ze swoimi utalentowanymi muzykami, poprowadzi wyjątkowe warsztaty muzyczno-wokalne. To niepowtarzalna okazja, by odkryć swoją pasję do muzyki i rozwijać wokalny potencjał.

Doświadczycie charyzmy i talentu Malwiny, która zaskoczy Was swoim niezwykłym występem. Koncert odbędzie się 5 sierpnia 2023 r. na dziedzińcu Ostrowieckiego Browaru Kultury, a już od 2 do 4 sierpnia 2023 r. czekają na Was inspirujące warsztaty.

Jeśli jesteście miłośnikami muzyki lub marzycie o rozwijaniu swoich umiejętności wokalnych, nie możecie tego przegapić! Malwina podzieli się z Wami swoimi muzycznymi tajemnicami, a wyjdziecie z warsztatów bogatsi o nową wiedzę i doświadczenie.

Zapisy na warsztaty są już otwarte! Skontaktujcie się z nami pod numerem telefonu 41 247 64 19, aby dołączyć do tego niezwykłego wydarzenia. Czekamy na Wasze zgłoszenia!

Bądźcie z nami tego wieczoru, by cieszyć się muzyką, nauką i spotkaniem z prawdziwą artystką!

fot.https://www.facebook.com/ktostukreciwideo

poprzednie następne
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki czytaj więcej