OSTROWIEC NA W@KACJE

25.06 Pt 20:30

Zapraszamy do wspólnej zabawy w Parku Miejskim im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w ramach akcji Ostrowiec na W@kacje. Przygotowaliśmy wiele ciekawych atrakcji, o których przeczytacie Państwo poniżej.

Najważniejsze, że wydarzenia zaplanowaliśmy tak aby były one możliwie jak najbezpieczniejsze dla Państwa.

25 czerwca W Parku Miejskim odbędzie się wernisaż plenerowej wystawy fotografii KADRY NA KARTKI Jerzego Soińskiego, rodowitego ostrowczanina, który najchętniej fotografuje krajobrazy, las i przyrodę, wykonuje fotoreportaże i dokumentację socjologiczną.
Tego samego dnia odbędą się również POKAZY STRONGMAN w godzinach 17.00-19.00 będziemy mogli podziwiać wyczyny najsilniejszych, którzy będą prezentować swoją siłę w klasycznych dla tej dyscypliny konkurencjach podnoszeniu auta na specjalnej platformie, spacerze farmera, spacerze buszmena. Na próbę będzie można wystawić swoje możliwości siłowe i wziąć udział w konkursie, do którego zaprosimy kobiety i mężczyzn. Atrakcji nie zabraknie również dla najmłodszych. Specjalnie dla nich, organizatorzy przygotowali mini sprzęt strongmana.

Ciekawa propozycja będzie bez wątpienia pokaz kulinarny MAX GOTUJE Z NATURY. Zaczynamy już o godzinie 17.00Uczestnicy najpierw udadzą się na poszukiwanie jadalnych roślin rosnących w okolicy, a następnie na ich bazie przygotują potrawy. Ilość miejsc na to wydarzenie jest ograniczona. Zapisy pod nr tel. 781 80 40 70

Bardzo interesująco zapowiada się FERROMANIA. Od godziny 17:00 liczne atrakcje: Reko-edukacjne warsztaty, spotkania, animacje o historii regionu świętokrzyskiego, które przeniosą nas do epoki żelaza. Z pomocą animatorów i rekonstruktorów zobaczymy jak wygląda budowa i wypalanie kotlinki, wykuwanie ozdób i elementów uzbrojenia, lepienie z gliny naczyń przeworskich. Będziemy również świadkami ćwiczeń wojowników wandalskich i prezentacji Rzymian. Uczestnicy z duszą artystyczną będą mogli spróbować malowania na szkle, a dla miłośników sportu proponujemy łucznictwo. Wszystkim prezentacjom będzie towarzyszył Bajarz, który barwnie będzie opowiadał o prezentowanych działaniach.

poprzednie następne
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki czytaj więcej