XXVIII Międzynarodowy Festiwal Kolęd i Pastorałek im. ks. Kazimierza Szwarlika w Będzinie

13.12 Pn 09:00

Miejsce:

Ostrowiecki Browar Kultury

Miejskie Centrum Kultury zaprasza do wzięcia udziału w 28. Międzynarodowym Festiwalu Kolęd i Pastorałek im. ks. Kazimierza Szwarlika. Informujemy, że jedyną formą zgłoszenia się na konkurs jest rejestracja on-line, której można dokonać na stronie internetowej organizatora Festiwalu (https://mfkip.pl/rejestracja).

Zgłoszenie przyjmowane są do 30 listopada 2021 r.

Eliminacje do 28. Międzynarodowego Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Ostrowcu Świętokrzyskim odbędą się 13 i 14 grudnia 2021 r. w Ostrowieckim Browarze Kultury.

Każdy uczestnik powinien być przygotowany do występu na żywo we wskazanym terminie. Należy jednak pamiętać o przesłaniu nagrań w formie plików wideo do biura Festiwalu w Będzinie, na wypadek, gdyby przepisy epidemiczne w części lub całości kraju na dowolnym etapie wprowadziły ograniczenia uniemożliwiające przeprowadzenie przesłuchań na żywo.

poprzednie następne
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki czytaj więcej