MONODRAM ANNY SENIUK

27.03 Pn 18:00

Miejsce:

Miejskie Centrum Kultury

ul. Siennieńska 54
27-400 Ostrowiec Św.

Bilety:

Z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru zapraszamy Państwa na monodram w wykonaniu Anny Seniuk pt. „Księga ziół i nie tylko”.

Spektakl jest własną inicjatywą aktorki i w pełni autorską wypowiedzią sceniczną. Swoistą wiwisekcją własnej drogi artystycznej i doświadczeń scenicznych. Anna Seniuk zabiera publiczność w teatralną podróż, prowadząc ją z właściwą sobie inteligencją, dowcipem i wdziękiem.

Księga ziół i nie tylko, to monodram wg prozy Sándora Márai oraz polskiej i obcej poezji wg autorskiego wyboru artystki.

ANNA SENIUK – aktorka filmowa, teatralna i telewizyjna. Na co dzień związana z Teatrem Narodowym w Warszawie. Profesorka Akademii Teatralnej w Warszawie. Współpracowała z Kazimierzem Dejmkiem i Jerzym Jarockim. Uhonorowana m.in. tytułem Mistrz Mowy Polskiej, Nagrodą Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Nagrodą im. Ireny Solskiej za wybitne osiągnięcia aktorskie. Odznaczona Złotym Krzyżem Zasługi, Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski, Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski, Krzyżem Komandorskim Orderu Odrodzenia Polski oraz Złotym Medalem Zasłużony Kulturze Gloria Artis.

27 marca 2023 r.
godz. 18.00
Kino Etiuda w Ostrowieckim Browarze Kultury

Bilety w cenie 40 i 50 zł do nabycia od 6 marca w OBK.

poprzednie następne
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki czytaj więcej